24h
+48 601 74 39 52

Przeprowadzka międzynarodowa a dobór kartonów do pakowania

529599 47917840Dobór odpowiednich materiałów do pakowania podczas przeprowadzki międzynarodowej jest wbrew pozorom bardzo ważny. Musimy pamiętać, że podczas przeprowadzki wykonywane są różne czynności manipulacyjne, nie tylko związane z załadunkiem i rozładunkiem mienia, ale także z dokonywaniem opłat celnych.


Właśnie przez opłaty celne wykorzystanie używanych kartonów nie jest najlepszym rozwiązaniem - używane pudełka bardzo często podchodzą zdystrybucji spożywczeji przedstawiają loga producentów. Łatwo, więc sobie wyobrazić minę celnika, który sprawdzając ładunek samochodu dostawczego zobaczyłby 10 kartonów z logo jakiegoś producenta wysokoprocentowych napojów.


Warto zwrócić też uwagę na opisanie każdego pudełka, dzięki temu usprawnimy i przyspieszymy sobie proces rozpakowywania przedmiotów.


Szykując się do przeprowadzki międzynarodowej, warto też zastanowić się czy nie byłoby lepiej zlecić pakowanie naszych rzeczy firmie przeprowadzkowej. Dzięki temu można zaoszczędzić czas i zmniejszyć ryzyko dodatkowego stresu związanego z pakowaniem, w tym z natury niełatwym okresie, jakim jest przeprowadzka.

 

Firma

WEKTOR funkcjonuje na rynku usług przeprowadzkowych od 1997 roku. Naszą misją jest realizować potrzeby klienta i poszeszać ofertę na rynku transportowym. Do profilu naszej działalności należą: przeprowadzki w Szczecinie, transport ciężarowy krajowy i miedzynarodowy (np. do Niemiec, etc.).

Kontakt

Przeprowadzki Szczecin - Transport Szczecin
tel. kom:+48 601 74 39 52