24h
+48 601 74 39 52

Transport międzynarodowy Szczecin

Szukasz transportu międzynarodowego ze Szczecina czy okolic? Postaw na naszą firmę, gdyż już od wielu lat działamy w branży, świadcząc kompleksowe usługi transportu. Dzięki naszej firmie nie będzie konieczne, aby samodzielnie organizować transport czy nadzorować jego przebieg. O wszystko zadbamy my, a ładunki zostaną przewiezione wszędzie tam, gdzie potrzebują nasi klienci. Organizując transport międzynarodowy w Szczecinie, od lat dbamy o kompleksowe świadczenie usług, dlatego naszego oferta jest tak atrakcyjna. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim terminowością oraz bezpieczeństwem, a wszystko dlatego, że bardzo zależy nam na zaufaniu i zadowoleniu naszych klientów.

Transport międzynarodowy Szczecin - postaw na doświadczenie

Profesjonalizm to coś, co wyróżnia naszą firmę, dlatego jesteśmy godni zaufania i coraz więcej klientów poleca nam organizację transportu międzynarodowego w Szczecinie. Regularnie docieramy do wielu miejsc w Europie. Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów, dlatego jesteśmy w stanie przewieźć bezpiecznie wiele rodzajów produktów i artykułów. Zadbamy o najwyższy standard transportu drobnych oraz wielkogabarytowych pakunków, dlatego warto z nami współpracować. Ceny ustalamy indywidualnie. Zależą one przede wszystkim od ilości przejechanych kilometrów, rodzaju przewożonego towaru oraz miejsca docelowego transportu. Wybierz doświadczenie i postaw na naszą firmę, gdyż planujemy transport, zwracając uwagę na wszystkie czynniki, które mogą wpływać na opóźnienia czy problemy z transportem.

Firma

WEKTOR funkcjonuje na rynku usług przeprowadzkowych od 1997 roku. Naszą misją jest realizować potrzeby klienta i poszeszać ofertę na rynku transportowym. Do profilu naszej działalności należą:

Kontakt

Przeprowadzki Szczecin - Transport Szczecin
tel. kom:+48 601 74 39 52