24h
+48 601 74 39 52

Transport i przeprowadzki. Przewóz i magazynowanie mebli - Wektor Szczecin

Naszą misją jest sprawić, aby jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie. Za każdym razem odnotowujemy i analizujemy wszystkie uwagi Klientów, które mogą mieć wpływ na efekty naszego działania.


Realizujemy różnego rodzaju usługi transportowe w Szczecinie, na terenie całego kraju oraz za granicą,
ale specjalizujemy się w 3 gałęziach transportu:

 

Nasze działania realizujemy zawsze według zasady "od drzwi do drzwi". Choć postępujemy według standardowych reguł postępowania, większość z nich dopasowujemy do indywidualnych wymagań klienta.

 

Mamy w ofercie różne wariany przeprowadzek. Ze względu na stopień zaangażowania różnią się pod względem cenowym.

 

Przeprowadzki Szczecin

Charakterystyka działalności firmy WEKTOR jest oparta na specjalistycznym transporcie ciężarowym wykorzystywanym głównie do przeprowadzek. Taka oferta może być realizowana zarówno pojazdami dostawczymi, jak i popularnymi tirami. Wynika to między innymi z potrzeb oraz profilu konkretnego klienta. Usługi transportowe w Szczecinie są proponowane: osobom indywidualnym, instytucjom publicznym i firmom prywatnym. Realizujemy zlecenia również dla innych partnerów krajowych czy zagranicznych. Obsługa związana z przeprowadzkami jest dostępna w pakietach:

Przeprowadzki komfortowe:

Jeśli lubisz mieć wszystko perfekcyjnie dopięte i jesteś w stanie określić termin przeprowadzki co najmniej 2 tygodnie wcześniej, wówczas możemy polecić obsługę w ramach "przeprowadzka komfortowa". Ofertujemy pomoc w pakowaniu, noszeniu oraz przy załadunku i rozładunku dobytku. Zapewniamy opakowania odpowiednie do przewożonych przedmiotów.

 

Przeprowadzki wygodne:

Jeśli nie jest Tobie potrzebna przy przeprowadzce pomocy w pakowaniu i sam sobie z tym poradzisz, wówczas najlepszą opcją będzie dla Ciebie "przeprowadzka wygodna". W tym wariancie dokonujemy tylko załadunku oraz przewozu pod wskazany adres oraz rozładunek dobytku.

 

Przeprowadzki dla oszczędnych:

Jeśli chcesz Ci zminimalizować koszty przeprowadzki możemy zaproponować opcję "przeprowadzka dla oszczędnych". Nasza rola jest ograniczona wtedy do nadzorowania załadunku, przewiezienia oraz monitorowania rozładunku Twojego dobytku. Ludzi do noszenia należy zapewnić w swoim zakresie, a my podstawiamy samochód z kierowcą, który służy pomocą przy rozmieszczeniu ładunku w samochodzie.

 

Przeprowadzki dla firm:

Pełna relokacja wyposażenia do nowej siedziby lub transport na potrzeby eventów zewnętrznych.

 

Szeroka oferta uzupełniająca przeprowadzki

Profesjonalne usługi transportowe w Szczecinie i okolicach są tylko jedną z gałęzi aktywności firmy WEKTOR. Na specjalne życzenie klient może skorzystać z opcji montażu mebli bądź innych zestawów wyposażenia. Praktyczną pomocą będzie też czasowe magazynowanie ładunku. Świadczymy takie usługi, gdy partner opuścił już poprzedni lokal i musi oczekiwać na termin wprowadzenia. Co ważne, pracownicy naszej firmy są w stanie sprostać zasobom dużych korporacji. Zajmujemy się przewozem towarów transportem ciężarowym w systemie od drzwi, do drzwi. Każde zlecenie jest realizowane terminowo, zgodnie z ustaleniami.

Magazynowanie - Szczecin

W wielu sytuacjach, gdy niezbędne jest tymczasowe magazynowanie mebli, ale też kartonów i sprzętu (na przykład w momencie przeprowadzki, czy też sprzedaży bądź zamiany mieszkania), pojawia się problem z dostępnym miejscem. Nic w tym dziwnego, bowiem wielu naszych klientów po prostu nie dysponuje tak dużą przestrzenią. Właśnie dlatego oferujemy magazynowanie mebli w mieście Szczecin. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne, jak i duże firmy, przenoszące swoją siedzibę w inne miejsce w Szczecinie. Oferujemy bezpieczną przestrzeń do przechowania oraz magazynowania m.in. mebli, mienia, a także urządzeń, które będą czekać na moment docelowej przeprowadzki.

 

Transport ciężarowy

W naszej firmie wiemy, że klienci oczekują kompleksowej obsługi, dlatego taką im zapewniamy. Oferujemy transport ciężarowy, nie tylko w Szczecinie, ale także krajowy i międzynarodowy. Oprócz tego dysponujemy hydraulicznym dźwigiem samochodowym (hds Szczecin)

Firma

WEKTOR funkcjonuje na rynku usług przeprowadzkowych od 1997 roku. Naszą misją jest realizować potrzeby klienta i poszeszać ofertę na rynku transportowym. Do profilu naszej działalności należą:

Kontakt

Przeprowadzki Szczecin - Transport Szczecin
tel. kom:+48 601 74 39 52