24h
+48 601 74 39 52

Transport i przeprowadzki. Przewóz i przechowanie mebli - Wektor Szczecin

Naszą misją jest sprawić, aby jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie. Za każdym razem odnotowujemy i analizujemy wszystkie uwagi Klientów, które mogą mieć wpływ na efekty naszego działania.


Realizujemy różnego rodzaju usługi transportowe w Szczecinie, na terenie całego kraju oraz za granicą,
ale specjalizujemy się w 3 gałęziach transportu:

  • usług przeprowadzkowe (Szczecin, cały kraj, zagranica)
  • montaż mebli oraz magazynowanie
  • transport ciężarowy

 

Nasze działania realizujemy zawsze według zasady "od drzwi do drzwi". Choć postępujemy według standardowych reguł postępowania, większość z nich dopasowujemy do indywidualnych wymagań klienta.

 

Mamy w ofercie różne wariany przeprowadzek. Ze względu na stopień zaangażowania różnią się pod względem cenowym.

 

Przeprowadzki

Przeprowadzki komfortowe:

Jeśli lubisz mieć wszystko perfekcyjnie dopięte i jesteś w stanie określić termin przeprowadzki co najmniej 2 tygodnie wcześniej, wówczas możemy polecić obsługę w ramach "przeprowadzka komfortowa". Ofertujemy pomoc w pakowaniu, noszeniu oraz przy załadunku i rozładunku dobytku. Zapewniamy opakowania odpowiednie do przewożonych przedmiotów.

 

Przeprowadzki wygodne:

Jeśli nie jest Tobie potrzebna przy przeprowadzce pomocy w pakowaniu i sam sobie z tym poradzisz, wówczas najlepszą opcją będzie dla Ciebie "przeprowadzka wygodna". W tym wariancie dokonujemy tylko załadunku oraz przewozu pod wskazany adres oraz rozładunek dobytku.

 

Przeprowadzki dla oszczędnych:

Jeśli chcesz Ci zminimalizować koszty przeprowadzki możemy zaproponować opcję "przeprowadzka dla oszczędnych". Nasza rola jest ograniczona wtedy do nadzorowania załadunku, przewiezienia oraz monitorowania rozładunku Twojego dobytku. Ludzi do noszenia należy zapewnić w swoim zakresie, a my podstawiamy samochód z kierowcą, który służy pomocą przy rozmieszczeniu ładunku w samochodzie.

 

Przeprowadzki dla firm:

To oferta skierowana dla firm organizujących pokazy i innych, które nie mają własnego transportu.

 

Magazynowanie

Okres przeprowadzki, sprzedaży lub zamiany mieszkanialub biura bardzo często związany jest z koniecznością czasowego przechowania mebli lub kartonów.
Najlepszym wyjściem z tej sytuacji jest usługa obejmująca profesjonalne magazynowanie mebli, sprzętów oraz urządzeń.
Możemy zapewnić Państwu bezpieczne przechowanie i magazynowanie, mebli sprzętów oraz urządzeń i kartonów, a także wielu innych elementów mienia.
Gwarantujemy idealne warunki oraz rozsądne ceny.

 

Transport

Transport drogowy jest usługą, które polega na przewozie towarów bezpośrednio od nadawcy do odbiorcy. Oferujemy transport w Szczecinie, a także krajowy oraz międzynarodowy. Jeśli nie posiadacie Państwo własnego środka transportu - polecamy skorzystanie z naszych usług. Zawsze rzetelnie i fachowo realizujemy zlecone nam zadania.

Firma

WEKTOR funkcjonuje na rynku usług przeprowadzkowych od 1997 roku. Naszą misją jest realizować potrzeby klienta i poszeszać ofertę na rynku transportowym. Do profilu naszej działalności należą: przeprowadzki w Szczecinie, transport ciężarowy krajowy i miedzynarodowy (np. do Niemiec, etc.).

Kontakt

Przeprowadzki Szczecin - Transport Szczecin
tel. kom:+48 601 74 39 52