24h
+48 601 74 39 52

HDS Szczecin

Musisz przenieść i przetransportować większe elementy? Wykorzystaj do tego dźwig samochodowy HDS! HDS to inaczej hydrauliczny dźwig samochodowy, którego cechą charakterystyczną jest samochód ciężarowy lub dostawczy posiadający zamontowany żuraw. To właśnie wspomniany żuraw umożliwia samodzielny załadunek oraz rozładunek pojazdu. Przenośny żuraw pozwala na załadowanie wybranego elementu na auto, na którym jest zamontowany, albo na przyczepę samochodu. Co ważne, pracuje poziomo oraz pionowo. W naszej firmie podchodzimy do obsługi klienta kompleksowo, dlatego oprócz tego, że pomagamy w przeprowadzce i magazynowaniu, oferujemy też transport oraz rozładunek większych, ale również cięższych przedmiotów.

Skorzystaj z usługi transportu oraz rozładunku przy pomocy dźwigu HDS

Za pomocą żurawia przewieziemy we wskazane miejsce oraz sprawnie rozładujemy Twój towar. Dzięki temu, że nasz dźwig samochodowy ma udźwig do kilku ton, pozwala nam to na obsługę nawet bardzo wymagających zleceń. Dźwigi HDS są szczególnie popularne w branży budowlanej, gdzie wykorzystuje się je do codziennej pracy. Z naszą pomocą bez problemu przetransportujesz większe maszyny, kontenery, palety oraz inne, równie wymagające elementy. Co ważne, nasi pracownicy mają uprawnienia niezbędne do operowania dźwigiem HDS. Dbamy również o bezpieczeństwo podczas każdego zlecenia z wykorzystaniem wspomnianego dźwigu, a także o jego niezawodność i sprawność. Opisywaną usługę kierujemy do klientów z miasta Szczecin i okolic.

HDS

Dźwig samochodowy HDS jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które muszą zmierzyć się z przetransportowaniem większych i cięższych rzeczy. Czym wyróżnia się dźwig HDS oferowany przez firmę ze Szczecina? Jest to samochód ciężarowy z zamontowanym żurawiem, dzięki któremu można załadować dany towar na jakąkolwiek przyczepę lub auto, na którym jest właśnie nasz żuraw. Pracuje on zarówno poziomo, jak i pionowo, dzięki czemu jest najlepszym rozwiązaniem do użytku ogólnego. Samochód z dźwigiem HDS pozwoli przewieźć między innymi takie towary, których nie da się przewieźć zwykłym autem i załadować inaczej niż dzięki użyciu żurawia. Są to na przykład:

  • materiały budowlane,
  • maszyny stosowane w budownictwie,
  • kontenery,
  • elementy konstrukcyjne,
  • ścięte drzewa.

HDS w Szczecinie - załadunek, transport i rozładunek towaru

Dźwig HDS od firmy ze Szczecina wykorzystywany jest nie tylko do załadunku towarów, ale także do ich sprawnego transportu i rozładunku. Jest to więc opcja niezwykle wygodna - nie trzeba używać dodatkowych dźwigów czy wózków widłowych oraz samochodów. Za pomocą jednego auta z zamontowanym żurawiem odbywa się cały proces - od załadunku po rozładunek. Wybranie takiej opcji wiąże się też z oszczędnością czasu i pieniędzy. Dźwig HDS oferowany klientom ze Szczecina i okolic jest rozwiązaniem wszechstronnym, które można stosować w różnorodnych branżach, w tym budowlanej, leśnej, a także przy pracach montażowych na wysokościach czy konstrukcyjnych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

HDS Szczecin - w czym może nam pomóc?

Pojazdy HDS mają szerokie zastosowanie w zakresie budownictwa, pracach leśnych, rolnictwie czy przy różnorodnych zleceniach prywatnych. Ich zadaniem jest transportowanie ciężkich materiałów tj. szkła, agregatów czy płyt betonowych. HDS jest w stanie przetransportować około 16 ton ładunku. Towar w prosty sposób można bezpiecznie rozładować. W oparciu o doświadczenie operatorów, zlecenia wykonywane są najszybciej jak to możliwe. Powszechny jest transport ponadgabarytowy, który odbywa się często w Szczecinie przy pomocy HDS-u. Stacjonarnie, pojazd pełni funkcję dźwigu lub podnośnika o wysięgu do 25 metrów. Transport HDS jest niezwykle wszechstronny i komfortowy, dlatego znajduje zastosowanie w nowych gałęziach przemysłu. Coraz częściej dźwigi samojezdne wykorzystuje się przy montażu elementów reklamowych czy konstrukcyjnych. Uniwersalność maszyny sprawdza się również w codziennej pracy straży pożarnej czy pomocy drogowej.

Plusy transportu HDS Szczecin

Realizując zlecenia transportowe, zwracamy uwagę na dobrze zaplanowany i wykonany transport, załadunek oraz rozładunek, w wyznaczonych miejscach. Wbrew pozorom transport HDS - Szczecin jest ekonomiczny. W ekspresowym czasie realizujemy usługę, która często dla konkurencji jest wyzwaniem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego stosujemy różnorodne uchwyty i akcesoria, aby finalnie zrealizować usługę bezpiecznie i profesjonalnie. Bogaty park specjalistycznych maszyn, gwarantuje naszym klientom rzetelne wykonywanie usług transportowych na terenie Szczecina i okolic.

Zobacz także: transport z windą Szczecin | transport ciężarowy Szczecin | przeprowadzki międzynarodowe Szczecin | transport specjalistyczny Szczecin

Firma

WEKTOR funkcjonuje na rynku usług przeprowadzkowych od 1997 roku. Naszą misją jest realizować potrzeby klienta i poszeszać ofertę na rynku transportowym. Do profilu naszej działalności należą:

Kontakt

Przeprowadzki Szczecin - Transport Szczecin
tel. kom:+48 601 74 39 52