24h
+48 601 74 39 52

HDS Szczecin

Musisz przenieść i przetransportować większe elementy? Wykorzystaj do tego dźwig samochodowy HDS! HDS to inaczej hydrauliczny dźwig samochodowy, którego cechą charakterystyczną jest samochód ciężarowy lub dostawczy posiadający zamontowany żuraw. To właśnie wspomniany żuraw umożliwia samodzielny załadunek oraz rozładunek pojazdu. Przenośny żuraw pozwala na załadowanie wybranego elementu na auto, na którym jest zamontowany, albo na przyczepę samochodu. Co ważne, pracuje poziomo oraz pionowo. W naszej firmie podchodzimy do obsługi klienta kompleksowo, dlatego oprócz tego, że pomagamy w przeprowadzce i magazynowaniu, oferujemy też transport oraz rozładunek większych, ale również cięższych przedmiotów.

Skorzystaj z usługi transportu oraz rozładunku przy pomocy dźwigu HDS

Za pomocą żurawia przewieziemy we wskazane miejsce oraz sprawnie rozładujemy Twój towar. Dzięki temu, że nasz dźwig samochodowy ma udźwig do kilku ton, pozwala nam to na obsługę nawet bardzo wymagających zleceń. Dźwigi HDS są szczególnie popularne w branży budowlanej, gdzie wykorzystuje się je do codziennej pracy. Z naszą pomocą bez problemu przetransportujesz większe maszyny, kontenery, palety oraz inne, równie wymagające elementy. Co ważne, nasi pracownicy mają uprawnienia niezbędne do operowania dźwigiem HDS. Dbamy również o bezpieczeństwo podczas każdego zlecenia z wykorzystaniem wspomnianego dźwigu, a także o jego niezawodność i sprawność. Opisywaną usługę kierujemy do klientów z miasta Szczecin i okolic.

Firma

WEKTOR funkcjonuje na rynku usług przeprowadzkowych od 1997 roku. Naszą misją jest realizować potrzeby klienta i poszeszać ofertę na rynku transportowym. Do profilu naszej działalności należą: przeprowadzki w Szczecinie, transport ciężarowy krajowy i miedzynarodowy (np. do Niemiec, etc.).

Kontakt

Przeprowadzki Szczecin - Transport Szczecin
tel. kom:+48 601 74 39 52