24h
+48 601 74 39 52

Montaż mebli - Szczecin

WEKTOR jest firmą specjalizującą się w transporcie i przeprowadzkach na terenie Szczecina i okolic. Działamy na rynku już od bardzo długiego czasu, dzięki czemu mamy ugruntowaną pozycję i wielu zadowolonych klientów. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie przeprowadzek, transportu mebli, ich składowania oraz montażu. Nasza działalność została zauważona na arenie międzynarodowej, więc wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom i rozszerzyliśmy nasze usługi poza granice Polski.

Usługi przeprowadzkowe na każdą kieszeń

Aby sprostać wymaganiom naszych klientów, podzieliliśmy nasze usługi na trzy warianty: komfortowy, wygodny i oszczędny. Każdy z nich odpowiada potrzebom i nie nadwyręża portfela. Dodatkowo w naszej ofercie dostępny jest także montaż mebli. Szczecin oraz jego okolice mają wielu mieszkańców, którzy chętnie korzystają z tego typu udogodnień, gdyż nie zawsze mają czas oraz potrzebne narzędzia. Chcieliśmy ułatwić im zmianę miejsca zamieszkania, dlatego wprowadziliśmy taką usługę, która zyskuje na popularności. Wykwalifikowany personel zadba o to, aby rozłożyć meble, spakować je, a po transporcie do miejsca docelowego ponownie zmontować i ustawić. Profesjonalna firma oferująca przeprowadzki to wygodny sposób na przeniesienie mebli, sprzętu AGD oraz innych akcesoriów szybko, sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie. Gwarantujemy przystępne ceny, fachowe doradztwo i ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Już teraz skontaktuj się z nami i zobacz jakie to proste.

Montaż mebli Szczecin – dlaczego warto nam zaufać?

Przeprowadzka to wyjątkowo stresujący czas dla każdego, a montaż mebli w nowym miejscu zamieszkania może być dodatkowym wyzwaniem. Dlatego warto zdecydować się na usługę przeprowadzek z montażem mebli. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie przeprowadzek i montażu mebli w Szczecinie, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i nerwy podczas przeprowadzki.

Nasza firma zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie mienia podczas przewozu oraz profesjonalny montaż mebli po przeprowadzce. Dlatego gwarantujemy bezpieczny transport Twoich rzeczy oraz precyzyjny montaż mebli w nowym miejscu zamieszkania. Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników, którzy nie tylko sprawnie przeprowadzą Cię z jednego mieszkania do drugiego, ale także zajmą się montażem mebli w nowym miejscu. Montaż mebli Szczecin dotyczy różnego rodzaju mebli, takich jak szafy, meble kuchenne, sypialniane czy biurowe, z dbałością o każdy detal.

Montaż mebli w Szczecinie bez stresu

Jeśli szukasz firmy, która z powodzeniem przeprowadzi Cię do nowego miejsca zamieszkania oraz zadba o profesjonalny montaż mebli, nasza usługa przeprowadzek i montażu mebli Szczecin jest właśnie dla Ciebie. Gwarantujemy kompleksowe podejście do klienta oraz konkurencyjne ceny. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i umówić się na przeprowadzkę z montażem mebli. Zapewniamy zadowolenie i komfort podczas zmiany miejsca zamieszkania. Pozwól nam pomóc Ci w tej ważnej życiowej decyzji, a przeprowadzka przestanie być dla Ciebie źródłem stresu.

Firma

WEKTOR funkcjonuje na rynku usług przeprowadzkowych od 1997 roku. Naszą misją jest realizować potrzeby klienta i poszeszać ofertę na rynku transportowym. Do profilu naszej działalności należą: przeprowadzki w Szczecinie, transport ciężarowy krajowy i miedzynarodowy (np. do Niemiec, etc.).

Kontakt

Przeprowadzki Szczecin - Transport Szczecin
tel. kom:+48 601 74 39 52