24h
+48 601 74 39 52

Przechowywanie mebli

Przechowywanie mebli to usługa, którą przygotowaliśmy dla klientów poszukujących miejsca do magazynowania mienia. Świetne rozwiązanie na czas remontu, przeprowadzki, czy zaplanowanej zmiany lokalu. Profesjonalna, szybka i terminowa obsługa, to gwarancja bezpieczeństwa i wygody. Dysponujemy najlepszymi warunkami do magazynowania, a także odpowiednim miejscem, uwzględniając potrzeby naszych klientów. Nasz zespół wspiera również w dostarczaniu niezbędnych materiałów pakowych i sprzętu, aby maksymalnie ułatwić etap pakowania i transportu. Nasz obiekt jest chroniony i służy wyłącznie do przechowywania. Przygotowaliśmy lokal w taki sposób, aby przestrzeń pozwoliła na przechowywanie gabarytowych przedmiotów czy kartonów.

Bezpieczne magazynowanie mebli

Zamknięta, czysta i sucha powierzchnia pozostaje do dyspozycji według indywidualnych ustaleń. Magazynowanie mebli przyda się zarówno w nagłych sytuacjach, jak i planowanych zmianach w życiu. Z naszej usługi korzystają również klienci, którzy nie mają miejsca na przechowywanie mebli w mieszkaniu lub pomieszczeniu gospodarczym. A także osoby, które mają zaplanowany czasowy wyjazd za granicę bądź innego miasta. Udostępniamy miejsce wraz z profesjonalną obsługą i zaawansowanym systemem alarmowym, aby mieć pewność, że mienie będzie pod nadzorem bez względu na porę dnia i nocy.

Firma

WEKTOR funkcjonuje na rynku usług przeprowadzkowych od 1997 roku. Naszą misją jest realizować potrzeby klienta i poszeszać ofertę na rynku transportowym. Do profilu naszej działalności należą:

Kontakt

Przeprowadzki Szczecin - Transport Szczecin
tel. kom:+48 601 74 39 52