24h
+48 601 74 39 52

Przechowywanie mebli

Przechowywanie mebli to usługa, którą przygotowaliśmy dla klientów poszukujących miejsca do magazynowania mienia. Świetne rozwiązanie na czas remontu, przeprowadzki, czy zaplanowanej zmiany lokalu. Profesjonalna, szybka i terminowa obsługa, to gwarancja bezpieczeństwa i wygody. Dysponujemy najlepszymi warunkami do magazynowania, a także odpowiednim miejscem, uwzględniając potrzeby naszych klientów. Nasz zespół wspiera również w dostarczaniu niezbędnych materiałów pakowych i sprzętu, aby maksymalnie ułatwić etap pakowania i transportu. Nasz obiekt jest chroniony i służy wyłącznie do przechowywania. Przygotowaliśmy lokal w taki sposób, aby przestrzeń pozwoliła na przechowywanie gabarytowych przedmiotów czy kartonów.

Bezpieczne magazynowanie mebli

Zamknięta, czysta i sucha powierzchnia pozostaje do dyspozycji według indywidualnych ustaleń. Magazynowanie mebli przyda się zarówno w nagłych sytuacjach, jak i planowanych zmianach w życiu. Z naszej usługi korzystają również klienci, którzy nie mają miejsca na przechowywanie mebli w mieszkaniu lub pomieszczeniu gospodarczym. A także osoby, które mają zaplanowany czasowy wyjazd za granicę bądź innego miasta. Udostępniamy miejsce wraz z profesjonalną obsługą i zaawansowanym systemem alarmowym, aby mieć pewność, że mienie będzie pod nadzorem bez względu na porę dnia i nocy.

W jakich sytuacjach przyda się magazynowanie mebli?

Przechowywanie mebli przydać się może w przeróżnych sytuacjach. Po pierwsze w momencie, gdy zmienia się mieszkanie, a to nowe nie jest jeszcze gotowe, aby móc wprowadzić się do niego od razu i umieścić tam meble. Dlatego też dobrym rozwiązaniem na ten moment będzie magazynowanie mebli w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu.

Kolejnym przykładem sytuacji, w której przydaje się przechowywanie mebli, jest potrzeba posiadania większej przestrzeni w domu. Warto wtedy oddać do magazynu te meble, które w tym momencie nie są nam niezbędne. Tak samo, gdy wyjeżdża się za granicę i chce się zwolnić komuś innemu mieszkanie - skorzystanie z magazynu mebli jest jak najbardziej wskazane - pozwala zaoszczędzić miejsce, a także zyskać pewność, że nasze meble są bezpieczne.

Jesteś w trakcie remontu domu lub mieszkania? Nie chcesz zniszczyć swoich mebli? W takim przypadku również możesz skorzystać z magazynowania mebli!

Magazynowanie mebli - dodatkowa działalność

Usługa magazynowania mebli jest przeznaczona dla klientów zarówno indywidualnych, jak i firm. Współpracując z nami, mają Państwo gwarancję, że wszystkie powierzone firmie rzeczy są odpowiednio zapakowane i zabezpieczone. Dysponujemy powierzchniami magazynowymi, w każdym stopniu dostosowanymi do bezpiecznego przechowywania mebli.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują skorzystać z magazynowania mebli. Pragniemy podkreślić, że nasza firma zajmuje się także innymi usługami, takimi jak transport ciężarowy, międzynarodowy, specjalistyczny.

Firma

WEKTOR funkcjonuje na rynku usług przeprowadzkowych od 1997 roku. Naszą misją jest realizować potrzeby klienta i poszeszać ofertę na rynku transportowym. Do profilu naszej działalności należą:

Kontakt

Przeprowadzki Szczecin - Transport Szczecin
tel. kom:+48 601 74 39 52