24h
+48 601 74 39 52

Transport ciężarowy - Szczecin

W WEKTOR Przeprowadzki wciąż się rozwijamy i odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Stąd też chcemy zaproponować im jak najszerszy zakres usług transportowych. Zdecydowaliśmy się więc wprowadzić do naszej oferty również transport ciężarowy, oferowany klientom ze Szczecina i okolic. Wyróżnia nas nie tylko profesjonalizm i doświadczenie kierowców, ale również obecność nowoczesnego taboru samochodów ciężarowych o różnej masie załadunkowej. Doskonale wiemy, że każdy nasz klient oczekuje kompleksowej obsługi - właśnie taką możemy zagwarantować.

Indywidualne podejście do zlecenia

Co ważne, nie myślimy schematycznie - do każdego zlecenia podchodzimy w sposób bardzo indywidualny, biorąc pod uwagę oczekiwania klienta, a także specyfikę zamówionego transportu. Na czas i zgodnie ze wszystkimi ustaleniami przewieziemy towar w ramach transportu ciężarowego dla klientów ze Szczecina. Co więcej, zajmujemy się też przewozem towarów w skali całego kraju, jak i za granicą. Możemy pochwalić się realizacją wielu zleceń dla znanych marek, takich jak Leroy Merlin, Demant, Bechcicki, 3W TLC, Euroafrica, ZUT i wielu innych. Pracujemy z uwzględnieniem najnowszych standardów, aby oferować nowoczesne usługi transportowe. Dotychczasowi i zadowoleni klienci są dla nas najlepszą wizytówką, a także motywacją do dalszej pracy i rozwoju. Jeśli i Państwo są zainteresowani naszą usługą transportu ciężarowego albo mają bardziej szczegółowe pytania, zachęcamy do kontaktu w celu umówienia szczegółów. 

Krajowy i międzynarodowy transport ciężarowy

Transport ciężarowy to zajęcie wymagające od firmy ogromnego profesjonalizmu i doświadczenia. Dzięki takiemu sposobowi przewozu towarów można transportować ciężkie przedmioty o bardzo dużych gabarytach, ale także takie, które cechują się niezwykłą delikatnością.

 

Jednym z najważniejszych aspektów, o którym należy pamiętać, jest fakt, że ciężarowy transport krajowy i międzynarodowy nie bazuje jedynie na sprawnych i przystosowanych samochodach. Bardzo ważną kwestią jest logistyka i fachowe podejście, zarówno kierowców, jak i pracowników biurowych.

Wybierz firmę z doświadczeniem

Wybranie firmy z dużym doświadczeniem pozwoli uniknąć wielu nieprzewidzianych sytuacji, które mogą się przydarzyć. W obliczu takich sytuacji wiemy, jakie rozwiązania będą najlepsze i najsprawniej rozwiążą problem. W planowaniu transportu uwzględniamy wszystkie mogące mieć na niego wpływ czynniki.

 

Jeśli poszukujesz profesjonalistów, którzy z pasją i oddaniem zajmą się wysłanymi towarami, to transport ciężarowy oferowany przez nas spełni wszystkie oczekiwania. Warto wybrać firmę o ugruntowanej pozycji na rynku, taką, o której chętnie i często wypowiadają się zadowoleni klienci.

 

Zainteresowanych transportem ciężarowym w Szczecinie zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, żeby zoptymalizować koszty transportu krajowego i międzynarodowego. W pracy kierujemy się dewizą o bezpieczeństwie i terminowości, to kwestie, które są dla nas wyjątkowo ważne. Zaufanie i zadowolenie klientów to coś, czym możemy szczycić się wśród konkurencji.

Firma

WEKTOR funkcjonuje na rynku usług przeprowadzkowych od 1997 roku. Naszą misją jest realizować potrzeby klienta i poszeszać ofertę na rynku transportowym. Do profilu naszej działalności należą:

Kontakt

Przeprowadzki Szczecin - Transport Szczecin
tel. kom:+48 601 74 39 52