24h
+48 601 74 39 52

Transport specjalistyczny - Szczecin

Każda przeprowadzka to poważne przedsięwzięcie. Kiedy potrzebujesz przewieźć meble i inne, osobiste przedmioty — zgłoś się do nas! Od lat zajmujemy się przeprowadzkami oraz transportem specjalistycznym w Szczecinie, a także w jego okolicach. Dzięki długiemu doświadczeniu w tym zakresie dokładnie wiemy, jak optymalnie zorganizować specjalistyczny transport mebli. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko było spakowane w sposób uporządkowany, z wykorzystaniem jak największej przestrzeni, dlatego nasz transport specjalistyczny w Szczecinie przebiega sprawnie, a przy tym — jest ekonomiczny. Dokładnie wiemy, jak zabezpieczyć nawet najbardziej delikatne sprzęty, aby dotarły na miejsce w nienaruszonym stanie. Z nami skutecznie i tanio przeprowadzisz się na terenie Szczecina lub w dość odległą lokalizację. 

Jeszcze taniej

Za odpowiednią opłatą chętnie spakujemy wszystkie rzeczy za Ciebie. Bez względu na budżet zapewnimy fachowy nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem, aby przewożone meble pozostały w nienaruszonym stanie. Ponadto oferujemy transport materiałów i sprzętu na przykład na targi oraz inne wydarzenia. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Polecamy wariant komfortowy - po prostu napisz, co potrzebujesz przewieźć, a resztę zostaw fachowcom. Chętnie podejmujemy kolejne wyzwania, przewożąc coraz bardziej oryginalne ładunki. Jeśli przewozy specjalistyczne w mieście Szczecin, to tylko z firmą WEKTOR! Zapraszamy do współpracy. 

Firma

WEKTOR funkcjonuje na rynku usług przeprowadzkowych od 1997 roku. Naszą misją jest realizować potrzeby klienta i poszeszać ofertę na rynku transportowym. Do profilu naszej działalności należą: przeprowadzki w Szczecinie, transport ciężarowy krajowy i miedzynarodowy (np. do Niemiec, etc.).

Kontakt

Przeprowadzki Szczecin - Transport Szczecin
tel. kom:+48 601 74 39 52