24h
+48 601 74 39 52

Transport specjalistyczny - Szczecin

Każda przeprowadzka to poważne przedsięwzięcie. Kiedy potrzebujesz przewieźć meble i inne, osobiste przedmioty — zgłoś się do nas! Od lat zajmujemy się przeprowadzkami oraz transportem specjalistycznym w Szczecinie, a także w jego okolicach. Dzięki długiemu doświadczeniu w tym zakresie dokładnie wiemy, jak optymalnie zorganizować specjalistyczny transport mebli. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko było spakowane w sposób uporządkowany, z wykorzystaniem jak największej przestrzeni, dlatego nasz transport specjalistyczny w Szczecinie przebiega sprawnie, a przy tym — jest ekonomiczny. Dokładnie wiemy, jak zabezpieczyć nawet najbardziej delikatne sprzęty, aby dotarły na miejsce w nienaruszonym stanie. Z nami skutecznie i tanio przeprowadzisz się na terenie Szczecina lub w dość odległą lokalizację. 

Jeszcze taniej

Za odpowiednią opłatą chętnie spakujemy wszystkie rzeczy za Ciebie. Bez względu na budżet zapewnimy fachowy nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem, aby przewożone meble pozostały w nienaruszonym stanie. Ponadto oferujemy transport materiałów i sprzętu na przykład na targi oraz inne wydarzenia. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Polecamy wariant komfortowy - po prostu napisz, co potrzebujesz przewieźć, a resztę zostaw fachowcom. Chętnie podejmujemy kolejne wyzwania, przewożąc coraz bardziej oryginalne ładunki. Jeśli przewozy specjalistyczne w mieście Szczecin, to tylko z firmą WEKTOR! Zapraszamy do współpracy. 

Transport specjalistyczny w Szczecinie

Czasami zdarzają się sytuacje, kiedy towar do przewozu kwalifikuje się jako nietypowy, ponadgabarytowy bądź ciężki i wymaga transportu specjalistycznego. Świadczone przez firmę WEKTOR usługi transportu specjalistycznego w Szczecinie odbywają się zgodnie z obowiązującymi przepisami i obejmują towary:

  • o niestandardowym kształcie (np. fortepiany);
  • ponadgabarytowe (np. kanapy wypoczynkowe);
  • ciężkie (np. meble);
  • odzież wiszącą;
  • towary delikatne i łatwo ulegające uszkodzeniu, wymagające transportu w specjalnych warunkach;
  • towary o wysokiej wartości (np. egzemplarze kolekcjonerskie);
  • rośliny uprawne i ozdobne;
  • zwierzęta domowe i wystawowe.

Transport specjalistyczny odbywa się na innych zasadach i warunkach, niż zazwyczaj przyjęte podczas wszelkiego rodzaju przewozu towarów świadczonych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Ponadto objęty jest specjalnymi regulacjami prawnymi.

Transport specjalistyczny – usługi transportowe w Szczecinie

Firma WEKTOR z siedzibą w Szczecinie specjalizuje się w usługach przeprowadzkowych oraz przewozie towarów na wszelkiego rodzaju targi, eventy, wystawy. Swoje usługi kieruje nie tylko do klientów indywidualnych, ale również przedsiębiorców. Zainteresowani transportem specjalistycznym w Szczecinie i okolicach powinni scharakteryzować specyfikę ładunku, który ma być przetransportowany w celu doboru odpowiedniego środka transportu i zabezpieczeń, a także wypełnienia odpowiednich dokumentów przewozowych, doboru odpowiedniego rodzaju załadunku i rozładunku towaru. Czasami konieczne jest również świadczenie dodatkowych usług wynikających z rodzaju transportowanego ładunku – na przykład w przypadku towarów o wysokiej wartości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami świadczonych usług oraz zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

W naszej firmie WEKTOR świadczymy również usługę transportu specjalistycznego, którą kierujemy do mieszkańców Szczecina oraz okolic. Co najważniejsze, zawsze przebiega ona wykonaniu pracowników firmy WEKTOR w sposób dostosowany do oczekiwań i potrzeb Klientów. W celu przewiezienia poszczególnych artykułów wykorzystujemy pojazdy o zróżnicowanej pojemności, a za ich załadunek i rozładunek może odpowiadać od dwóch do czterech osób. Dzięki temu wszystkie te procesy przebiegają w krótkim czasie i bez zbędnych komplikacji za każdym razem, gdy tylko zobowiążemy się do ich realizacji jako firma transportowa.

W jaki sposób dokonujemy wyceny transportu specjalistycznego w Szczecinie i poza nim?

Ponadto gwarantujemy jasną wycenę swoich usług, uzależniając jej wysokość m.in. od liczby kilometrów koniecznych do przebycia czy rodzaju środka transportu wykorzystywanego w tym celu – wszystko po to, by każdy mógł pozwolić sobie na osobiste przekonanie się, w jaki sposób realizujemy transport specjalistyczny. Szczecin jest nam na tyle dobrze znany, że jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca na jego mapie, a także znacznie dalej, również poza granice Polski. Jeśli więc chcesz rozpocząć nowy etap swojego życia np. w położonych niedaleko od stolicy województwa zachodniopomorskiego Niemczech, chętnie pomożemy Ci w tym, przewożąc przez granicę wszystko, czego będziesz potrzebować na początku swojego pobytu w tym kraju. Zachęcamy do kontaktu i umówienia transportu. 

Firma

WEKTOR funkcjonuje na rynku usług przeprowadzkowych od 1997 roku. Naszą misją jest realizować potrzeby klienta i poszeszać ofertę na rynku transportowym. Do profilu naszej działalności należą:

Kontakt

Przeprowadzki Szczecin - Transport Szczecin
tel. kom:+48 601 74 39 52