24h
+48 601 74 39 52

Transport windą - Szczecin

Doświadczenie na rynku specjalizującym się w transportach i przeprowadzkach umożliwia nam sukcesywny rozwój i poszerzanie usług o kolejne filary działalności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy transport windą w Szczecinie. Usługi realizujemy profesjonalną flotą samochodową wyposażoną w windę załadowczą, dzięki czemu mamy możliwość podjąć się niemal każdego zlecenia. Realizujemy transport towarów wielkogabarytowych i tych o niestandardowych parametrach technicznych. Podejmujemy się zleceń na terenie Szczecina i okolic, oferując kompleksową obsługę, rzetelność i bezpieczeństwo. Zależy nam na komforcie naszych klientów, dlatego pozostajemy wobec nich elastyczni. Staramy się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie nawet w trudnych i wymagających okolicznościach. 

Dla kogo transport z windą na terenie Szczecina? 

Usługę transportu z windą w Szczecinie dedykujemy klientom oczekującym profesjonalnego oraz terminowego wykonania zlecenia. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, instytucjami publicznymi i firmami prywatnymi, co daje nam ogromne możliwości rozwoju. Świadczymy transport krajowy i międzynarodowy, ale nasi klienci mogą liczyć na wsparcie w czasowym magazynowaniu ładunku oraz montażu mebli. Jesteśmy przekonani, że sprostamy nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu wraz ze starannie przygotowaną flotą samochodową gwarantuje terminowość i realizację zgodną z indywidualnymi ustaleniami. Specjalizujemy się w systemie od drzwi, do drzwi dbając o bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów, również w transporcie windą w Szczecinie

Firma

WEKTOR funkcjonuje na rynku usług przeprowadzkowych od 1997 roku. Naszą misją jest realizować potrzeby klienta i poszeszać ofertę na rynku transportowym. Do profilu naszej działalności należą: przeprowadzki w Szczecinie, transport ciężarowy krajowy i miedzynarodowy (np. do Niemiec, etc.).

Kontakt

Przeprowadzki Szczecin - Transport Szczecin
tel. kom:+48 601 74 39 52